Eknihy pirátské

Služby

Poskytujeme prvotriedne služby v oblasti IT, komunikácií a marketingu.

Benefity

Spoluprácou s nami si otvárate nové možnosti a výhody.

Referencie

Naši klienti zlepšia svoj workflow a revenue.

Eknihy pirátské

Pouzdro na tablet - motiv pirátská vlajka - mojshop.czPouzdro na tablet - motiv pirátská vlajka - zvětšit obrázek. Určené pro tablety, nebo e-knihy, s 7" displejem. Formáty e-knih » Renčina červená knihovnaKdybychom od zítřka používali pro e-knihy pouze jeden formát, tak by si všichni, kteří rádi čtou, píší, vydávají a prodávají e-knihy, oddechli. eKnihy na internetu (PDF, DOC, EPUB, MOBI...Jeden takový pirátský kousek se nevyvede a otec se synem se dostávají do strašného zajetí... E-knihy aneb první pomoc pro začátečníky, část 3. « eReaders.czNevěří příliš současným ochranám proti zneužití a mají strach, že pirátské kopie zlikvidují knižní trh podobně, jako se to stalo u hudebních nosičů. Česká pirátská strana spustila web Pirátské filmy.cz - Lupa.czČeská pirátská strana, která si nedávno odsouhlasila novou zkratku Piráti (namísto ČPS), spustila web Pirátské filmy.cz s mottem odkaz není zločin. iLiteratura - České e-knihy (2011) E-knihy dosud byly oblastí, kde spolu soupeřily firmy zaměřené čistě na jejich prodej: Palmknihy.cz, eReading.cz či Rájknih.cz.

Pražská škola alternativ - Pirátské umění - 10. 10. : Praha

Anotace vypadá takto: 10. 10. 2011 - Pirátské umění? Současná společnost se označuje jako informační a je charakteristická dynamickým rozvojem nových. E-knihy -pirátství |Tam kde ebook není prodávaný a nakladatel nemá zájem ebooky dělat, tak pak bych se spíš klonil k tomu, aby autor nejen toleroval ty pirátské ebooky. Český trh elektronických knih. Část III. | InflowVe třetí. V celkovém měřítku bude o e-knihy (nebo jakékoliv pirátské kopie knih včetně těch oskenovaných, chcete. Pirátská vlajka už není jen černobílá. Pirátské příhody – Knihkupectví NeoluxorPirátské příhody - Boehmelová Julia - Zimmer Christian. Běžná cena 159 Kč

Martin Lipert: Kindle je největším zlem pro eknihy v Česku...

. člověk, který hledá českou literaturu na pirátských serverech. Většina Kindle se sem prodala daleko dříve, než se vůbec objevila možnost eknihy nakupovat. e-knihy a e-čtení v Čechách. 14 tištěné Daná kniha nedostupná na "pirátských 13 úloţištích" 0% 20% 40% 60% 80% 100% ZDROJ: ČNP, E-knihy, Červen 2012 český národní panelPirátská odysea - Michael Crichton | Databáze knihPíše se rok 1665 a Port Royal, hlavní město anglické kolonie Jamajky, zažívá nebývalý rozkvět. . Pirátská odysea / Pirate LatitudesE-knihy: čtení z displeje bez unavených očí | Cnews.czČtečky elektronických knih se stávají běžnou výbavou stále širší skupiny uživatelů. . Na druhou stranu jsou také velkou neznámou, a jsou opředeny některými mýty.